Vážení vystavovatelé, účastníci odborného programu a návštěvníci výstavy,

dovoluji se na Vás obrátit s pozváním k účasti na VETclasses 2020 – kongresu pro veterinární praxi. Bude se konat ve dnech 9. a 10. října 2020 v Kongresovém centru Aldis, a.s. v Hradci Králové, kde již 27 let jsou pořádány veterinární veletrhy.

Výstava VETfair 2020 se nekonala v dubnovém termínu z důvodu vládního zákazu pořádání hromadných akcí v rámci opatření při pandémii koronavirem.

Rád bych všem zúčastněným poděkoval i za podporu kongresu pro malou praxi VETclasses 2019. Odborného programu  se v sálech zúčastnilo aktivně celkem kolem 580 kolegyň a kolegů ( na hlavním programu Neurologie pro praktické lékaře s dr. Alešem Tomkem 412 lékařek a lékařů, 80 osob na semináři pro sestry, 60 na Managementu a 25 lékařů na očním workshopu). Více než 400 účastníků – lékařů na hlavním programu je 2. nejvyšší účast v historii našich akcí v Aldisu, hned za přednáškami prof. Willarda a prof. Welch Fossum. Výstavy se zúčastnilo celkem 64 vystavujících firem v 51 expozicích.

Propozice i online přihlášku pro vystavovatele doprovodné výstavy VETclasses 2020 naleznete v příslušných odkazech těchto webových stránek. V letošním doprovodném odborném programu kongresu navazujeme na úspěšnou spolupráci s nejvýznamnějšími odbornými společnostmi a asociacemi.

pátek 9. října Česká společnost veterinárních lékařů – specialistů na nemoci prasat rozeberou problematiku PRRS, včera, dnes a zítra. Tématem semináře České hipiatrické společnosti též v pátek 9. října je Co se zvěrolékaři může stát  aneb zajímavé případy v hipiatrické praxi má nejen James Herriot. V sobotu 10. října uspořádá Česká buiatrická společnost seminář Vybrané chirurgické zákroky u přežvýkavců v terénních podmínkách.

Stěžejní pozornost bude tradičně věnována vzdělávání v segmentu malé praxe. Připravujeme semináře jak pro střední personál, tak pro lékaře – v sobotu 10. října tentokrát s dalšími kapitolami Perioperační péče a a anesteziologie. A to opět v podání oblíbené a osvědčené docentky Evy Eberspächer-Schweda, DipACVAA (Univerzita ve Vídni), která tak naváže dalšími tématy na své velmi úspěšné semináře z minulých let, bude u nás již počvrté. Na sobotu 10. října jsme připravili také seminář pro střední personál s dr. Davidem Hanzlíčkem: Klinické vyšetření psa a kočky.

Jménem společnosti Prion, s.r.o. vás všechny srdečně zvu na kongres s doprovodnou výstavou VETclasses 2020. Děkuji za deklarovanou důvěru a podporu Partnerů odborného programu i všech vystavovatelů. Pevně doufám, že společně vytvoříme opět pro kolegyně a kolegy hodnotnou společenskou a odbornou akci.

Na viděnou v říjnu v Aldisu se těší

Zdeněk Hanzálek za Prion, s.r.o.

Back to top